Contact us

Govorimo HRVATSKI!

Milos-BC

Well-known member
Joined
September 28, 2009
Posts
12,449
Location
Serbia
Znas kako, obzirom da je sad zaista pitanje kada pogledas i dobre i lose strane EU da li je sam ulazak u EU dobar, ja iskreno mislim da jeste, jer ipak je bolje teziti nekom napretku i integracijama nego biti izolovan. Sad, mozda je najbolje drzati se po strani i voditi dobru politiku sa svima, ali iako se u teoriji tezi tome, mislim da u praksi nije moguce.

Videcete kakvih ce promena biti i u kom obimu, ali ja iskreno mislim da je to ipak dobra stvar za bilo koju zemlju u datim okolnostima :D
 

Luki

Well-known member
Joined
March 6, 2011
Posts
15,062
Location
Zagreb
Aww hvala vam! :D Priredba je bila odlična, baš sam se iznenadio i oduševio. :D


Dio od 1:00:00 do 1:06:36 je bio najbolji. :D
 

Luki

Well-known member
Joined
March 6, 2011
Posts
15,062
Location
Zagreb
Ne, ahhhahah nikad ne bih išao na to... nije isti doživljaj, tam se niš nije čulo, niti se išta vidjelo. Najbolje je na TV-u gledat. :D
 

Milos-BC

Well-known member
Joined
September 28, 2009
Posts
12,449
Location
Serbia
Bacio sam i ja pogled na HRT, video sam da je bila dobra festa! :D Ali ako, i treba xcheer
 

daniels1000

Well-known member
Joined
March 29, 2012
Posts
18,176
Location
Munich
Znas kako, obzirom da je sad zaista pitanje kada pogledas i dobre i lose strane EU da li je sam ulazak u EU dobar, ja iskreno mislim da jeste, jer ipak je bolje teziti nekom napretku i integracijama nego biti izolovan.

To je i moj stav. :D
 

Milos-BC

Well-known member
Joined
September 28, 2009
Posts
12,449
Location
Serbia
Kao i uvek, slazemo se kolega i ja xcheers

Najbolje bi mozda bilo da su nase zemlje razvijene poput Svedske recimo, a da ne pricam Velike Britanije, Nemacke itd..........i da mozemo da kazemo da necemo recimo da budemo u EU, mozemo bez toga, i to je to, ali u situacijama kada moramo da izaberemo na ciju cemo stranu da se oslonimo (posto ekonomski stojimo tako kako stojimo, nazalost), ja sam onda svakako pre za EU nego da recimo imamo intezivniju ekonomsku saradnju sa Rusijom, Kinom i eventualno jos nekom zemljom. Samo clanstvo donosi dosta dobrih stvari, iako ima i losih. Ali eto, narodski receno, ako vec moram da biram izmedju dva zla, biram EU :D
 

LakZaNokte

Well-known member
Joined
March 8, 2011
Posts
8,884
Znas kako, obzirom da je sad zaista pitanje kada pogledas i dobre i lose strane EU da li je sam ulazak u EU dobar, ja iskreno mislim da jeste, jer ipak je bolje teziti nekom napretku i integracijama nego biti izolovan. Sad, mozda je najbolje drzati se po strani i voditi dobru politiku sa svima, ali iako se u teoriji tezi tome, mislim da u praksi nije moguce.

Videcete kakvih ce promena biti i u kom obimu, ali ja iskreno mislim da je to ipak dobra stvar za bilo koju zemlju u datim okolnostima :D
čuj, iskreno, nijedno od nas dvoje nije dovoljno ni velko ni jako ni politički dovoljno relevantno u nekim svjetskim razmjerima a sigurno ne ni bogato (:roll:) da bi mogli ić na šemu "budi dobar sa svima" xbow
ne ide to tak u stvarnom svijetu xshrug
 

Milos-BC

Well-known member
Joined
September 28, 2009
Posts
12,449
Location
Serbia
čuj, iskreno, nijedno od nas dvoje nije dovoljno ni velko ni jako ni politički dovoljno relevantno u nekim svjetskim razmjerima a sigurno ne ni bogato (:roll:) da bi mogli ić na šemu "budi dobar sa svima" xbow
ne ide to tak u stvarnom svijetu xshrug

Upravo tako, bas to sam i govorio.

Mi jednostavno nismo u poziciji da diktiramo niti jedan trend, nebitno je sad o kojoj zivonoj sferi pricamo. Mi smo se recimo tokom cele nase istorije razvodnjavali izmedju istoka (Rusije) i zapada. Uvek je to bila dilema da li se prikloniti Rusima ili zapadu. Iako postoji ne tako mali broj ljudi koji je bas za ovu navedenu varijantu, ja licno ne bih voleo da budemo pusto ostrvo u sred (manje ili vise) ujedinjene Evrope izolovano od savremenih desavanja.


S tim sto cemo mi u EU uci za jedno 150 godina :lol:
 

aletem

Well-known member
Joined
October 1, 2009
Posts
6,620
Location
Canada
I ja vam cestitam ulazak u EU!! :) Nadam se da stvari bice bolje za vama, a to najvise ovisi od vasa politika i kako ce to iskoristiti! :)

Mi smo trenutno u fazi "daj i jedno i drugo".
Poznato mi je to! :lol: Ali nije to loso i mislim da i tako treba nekad.
 

Scooby

Well-known member
Joined
October 1, 2009
Posts
8,399
Location
Moon
Naši se se napokon okrenuli onima od kojih imaju koristi, klasičan biznis
 

LakZaNokte

Well-known member
Joined
March 8, 2011
Posts
8,884
:lol:

a je, fakat je zgodna, još pogotovo među tim košarkašicama koje su često...ne baš preveč zgodne :mrgreen:
 
Top Bottom