Contact us

Napierdalamy po polsku

lilka

Well-known member
Joined
February 20, 2011
Posts
3,845
Location
Athens, Greece
Ja też! Ale nie ma co się łudzić, jest już pozamiatane. Przez Darię.
 

simonPL

Well-known member
Joined
April 28, 2014
Posts
1,027
^
That's the hope! :D

Chyba, że do 19 lutego nauczy się ładnie występować ;P
Spodobało mi się to "Move" nawet.
 

simonPL

Well-known member
Joined
April 28, 2014
Posts
1,027
Przyznam, że jestem lekko zdziwiony, że TVP nie wybrało "River" wewnętrznie, a ryzykują powtórkę z 2016 z niespodzianką w wynikach. Chociaż sądze, że Ochman ma zdecydowanie największe szanse na wygranie NF.

Myślałem, że eliminacje w TV zrobili dlatego, że "Paranoia" była jedyną sensowną propozycją, ale występy Darii na żywo pokazały, że jest cienko i chcieli przerzucić odpowiedzialność na widzów.
 

lilka

Well-known member
Joined
February 20, 2011
Posts
3,845
Location
Athens, Greece
To jest znowu zmarnowana szansa. Krystian jest dobry, ale czemu "River" jest tak cienkie i brzmi jak cały stos wyświechtanych ballad eurowizyjnych? Dlaczego nawet świetni artyści ponoć chcący otrzymać eurowizyjny bilet produkują na co dzień rewelacyjne utwory, a na konkurs wysyłają byle co?
Daria też nie jest dobrym wyborem.
 

simonPL

Well-known member
Joined
April 28, 2014
Posts
1,027
Generalnie wczoraj sobie trochę poszperałem profile i komentarze i jakaś kwaskowata sytuacja jest związana z tymi eliminacjami. Najpierw ktoś na Pudelku (XD) w komentarzach napisał ile kasy dostaje Pudel za manipulowanie komentarzami o Ochmanie, więc wszedłem na newsa o nim i tam faktycznie z ogromną przewagą są plusowane komentarze raczej mało przychylne dla utworu i samego wokalisty, ale manipulowanie nimi to chyba dość częsta praktyka na tej stronie.

Później odkryłem, że Margaret na instagramie wymiałczała "Paranoię" co wzruszyło Darię, więc wszedłem na jej profil i one sobie tam pogadały w komentarzach, z których wynika, że Margaret chyba jest za Paranoją. Obejrzałem też relacje tej Darii i poza tym, że moim zdaniem wygląda trochę jak klon Cleo to wrzuciła jakieś dziwne relacje dot. hejtu, który prowadzi do samobójstwa.

No i imba w komentarzach Fani Darii vs. Fani Ochmana, ale prawda jest taka, że dość średnie dla ucha wykonywanie "Paranoi" było komentowane znacznie wcześniej niż wyszło River. Nie wiem jakie wiadomości ona dostaje na priv, ale hejtu na nią nie zauważyłem, po prostu oceny.

Ach, ale będą emocje... a pojedzie Lovesick albo Lidia. XD
 

blue00eyes

Well-known member
Joined
February 21, 2014
Posts
2,619
Location
Polska
Lovesick to moje guilty pleasure. :-D

W zasadzie czy pojedzie Paranoia czy River, bedzie ok.. Tylko Paranoia jest taka zwykła jak sezonowa rumuńska radiowa piosenka typu Minelli. A River ma więcej potencjału.
 

lilka

Well-known member
Joined
February 20, 2011
Posts
3,845
Location
Athens, Greece
Piosenka Ochmana jest ok, ale słychać, że było to kombinowane "pod eurowizję". Osobiście wolałbym "Gdzie Iść"
No! I koniec końców PRZEkombinowane.

@simonPL Niezły ubaw musiałeś mieć! :ROFLMAO: Ponoć w ogóle Daria ostatnio popełniła jakąś żenadę, bo nie miała dystansu do siebie i wyszła ze studia radiowego w trakcie parodii "Paranoi"? Ktoś to widział/słyszał?
@blue00eyes Moje guilty pleasure to właśnie Move, chociaż tę paranoiczną sieczkę też zdarza mi się przemielić przez słuchawki kilka razy dziennie ;)

Ludzie, czy my się kiedyś doczekamy polskiego "Goodbye to yesterday"? Może trzeba zaprosić Stiga, żeby nam coś skomponował?
 

simonPL

Well-known member
Joined
April 28, 2014
Posts
1,027
^ Oj, ja też lubię Move :D I nawet nie jako guilty pleasure :D
Nie widziałem tego wywiadu, ale znalazłem nowy i laska faktycznie traci nerwy:


Trudno mi za nią trzymać kciuki. Oczywiście umiem zrozumieć jej wkurw, ale jako taka gwiazda z oceną 4.8 od "oficjalnych fanów Eurowizji" to powinna chyba lepiej trzymać nerwy na wodzy przy niewygodnych pytaniach.
 

lilka

Well-known member
Joined
February 20, 2011
Posts
3,845
Location
Athens, Greece
Trzeba minimalnie rozumieć, ale chyba dacie radę. Ja to znam w innej wersji, opowiadane przez jakąś kobitkę - krążyło kiedyś po Whatsappie.
 

lilka

Well-known member
Joined
February 20, 2011
Posts
3,845
Location
Athens, Greece
Biało-czerwone to barwy niezwyciężone! Mamy to! Gratulacje dla Krystiana i dla nas wszystkich! :love:
 

Verjamem

Well-known member
Joined
March 11, 2013
Posts
3,892
Szybko TVP zabrało się za Eurowizję. Ciekawe, czy to w jakimś stopniu zasługa nowego prezesa.
 

Verjamem

Well-known member
Joined
March 11, 2013
Posts
3,892
Patrząc na życiorys Matyszkowicza, ma więcej wspólnego ze sztuką wyższą i prowadzeniem mediów niż Kurski, który wydawał się być człowiekiem "z nadania". Był redaktorem konserwatywnego pisma, ale myślę, że bardziej skupi się na działaniu TVP niż polityce i zdaje sobie sprawę, jakim konkursem jest Eurowizja.
 

lilka

Well-known member
Joined
February 20, 2011
Posts
3,845
Location
Athens, Greece
A co się stało bo ja nie w temacie? Jakieś regulaminy preselekcji czy coś takiego?
Tak czy siak, chyba musimy wysłać coś innego, ale takiego faktycznie innego, niewymuszonego. Mam nadzieję, że zgłosi się artysta z takim właśnie utworem.
 
Last edited:

Verjamem

Well-known member
Joined
March 11, 2013
Posts
3,892
TVP już ogłosiło preselekcje :) Zgłaszać się można do 15 stycznia, pre 26 lutego. Wchodzi 10 + może być jedna karta dla kogoś, kto się nie zgłosi lub komisja go nie klepnie.

Jesteśmy zależni od zgłaszających się i komisji. Jak zostanie zgłoszone coś dobrego/ktoś sensowny przypałęta się obok TVP to będzie dobrze, ale jeśli nie to będzie to trzeba przełknąć. Grunt, żeby nie powtórzył się 2021.
 
Top Bottom