Contact us
Simon87
Reaction score
0

Profile posts Latest activity Postings About

  • Lifetime's new supernatural drama The Witches of East End premieres Oct. 6 #tcas13

    Kako sam znala :lol: Drop Dead Diva i Devious Maids završavaju krajem 9. mjeseca

    Sad idem spavati, umorna sam dq čujemo se u nedjelju d3
    (gledat ću DDD i DM kad stignem, možda ću čak i čekati nove epizode pa da u ponedjeljak pogledam, svejedno neću nigdje preko dana na ove vrućine)
    Pročitat ću! Iako vidim da se ne pojavljujem u prvom nastavku! :mrgreen: Znači, pojavit ću se i napraviti dar-mar kasnije! xrofl xrfol
    Pogledala sam Devious Maids, sviđa mi se pilot :D definitivno podsjeća na Desperate Housewives i malo je presapuničarska za ABC (oni su prvi htjeli seriju pa je odbili) pa je definitivno bolji izbor za Lifetime
    Ej, gledala sam OUAT, kako sam pogodila da će ovoga oteti i odvesti u Neverland :lol: ali neke stvari nisam očekivala :eek:

    Već mogu pogoditi - pola 3. sezone će biti Emma / roditelji / Regina / Mr. Gold u Neverlandu spašavaju Henryja
    To je bilo dok se ždrijeb nije promjenio. Sad nemam pojma što poslati za '83 :(
    Još nema Nikite :eek: priča se da čekaju s njom jer još nisu odlučili o broju epizoda

    Još samo čekamo ABC :lol: i da nam obnove OUAT i Revenge d3

    EDIT: I Grimm je obnovljen za 3. (i 99% sigurno neslužbeno za 4.) sezonu :D
    The CW just announced renewals for Beauty And The Beast (second season) and Hart Of Dixie (third season). Vampire Diaries spinoff The Originals has also been ordered to series.

    Slaviš? xcheer
    Upravo pošla spavati (nešto nisam mogla spavati) i upravo vidjela i baš ti htjela reći xcheer (hmmm piše da su je zbog financija otkazali, vjerojatno nisu imali dovoljno novaca ili nešto pa su očito sklopili neki novi financijski ugovor s producentskom kućom koja radi seriju) i ABC već otkazao Zero Hour :eek: CW otkazao 90210, Cult poslali u petak u death slot (šta može značiti da je neslužbeno otkazana, a možda i testiraju :eek: ali CW će barem prikazati svih 13 epizoda :D xcheer), razmišljaju o obnjavljanju Beauty And The Beasta (testiraju seriju utorkom umjesto Culta)

    I da budem iskrena, čisto sumnjam da će početi prikazivati petu sezonu DDD rano kao prijašnjih godina :/ treba vremena da snime, ali tko zna ... ja mislim da će ići skupa s Devious Maids i Witches of East End i to vjerojatno tamo u 7. - 8. mjesecu
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top Bottom