Contact us
Olgicka
Reaction score
0

Profile posts Latest activity Postings About

  • Uhhh, hvala! ^_^ Konačno se vratih. Dođem maaaalo kasnije, radim nešto za posao (dobio sam posao, da!) :D
    Awww, kučko! :lol: Ajme, ajme, uzbuđen sam! Ne radi mi MSN kako treba, imam neki virus na kompjuteru, čim to uklonim, javljam ti se, dotad sve hoću U DETALJE u inbox! XD

    xkiss
    Rano, do 11, oko 10:45 pucam na faks. :p Ako dođem, ostaćemo do 4, a onda neću moći ustati prije 10, ahahahahhaha. :p Aj dođi sutra, pa bumo se ispričali. xkiss
    Jao draga, izvini što kasnim s odgovorom, te evo sa'ću, pa nikako xD

    Imaš novog dečka, nisi više sa onim što je bio u zatvoru? :D:D:D Pa kako se sve to desilo, tako ''naglo'', ništa mi nisi spominjala :lol:

    Kod mene ništa novo, sve po starom, imao nekih ispita ovih dana, i tako, učim :/ lol

    Kisssssss! xheart xkiss
    Hallo Olga.
    Many greetings from Germany. I hope you are fine? Are you back in France again? I was very busy during the last weeks, but vacation is near :D
    What do you think about ESC in Düsseldorf? I think, the azerbaidschanian victory is ok - which songs did you preferred? I was fan of Dino Merlin and of course of Lena.
    I wish you a nice weekend and hope to hear from you soon.
    Peter
    Ne znam ni ko joj je dečko, valjda ja ahahahhahahaha

    A Kelly, pa uopće ne izgleda da je trudna (ok, lažem, izgleda, al' malo), svejedno sexy je :D

    xkiss xheart
    Ljubaviiiiiiiii xkiss

    Bio sam u Zagrebu, baka mi je bila u bolnici (sve je uredu sad), pa ti se nisam javljao :)

    Čujemo se na MSNu, reko samo da se javiim da je sve ok :D
    Ajme, ma nemam baš vremena, razgulih se da na svim contestima glasam, haha. Plus učenje svakodnevno, ma sjeban sam xS

    A zaborvio te nisam, nikaD! xheart

    xkiss
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top Bottom