Contact us
Milos-BC
Reaction score
1,506

Profile posts Latest activity Postings About

  • Evo napokon sam online i završila s učenjem :D Sutra je kolokvij.
    Da ocjene su od 1-5, a 2 je prolazna ocjena ili -2 :lol: Ja sam uvijek mislila da je u Srbiji isto od 1-5 :eek:
    Slažem se s tobom da je važno da prođeš. Ja sam većinom bila sretna kad dobijem 2, ali onda su mi u referadi rekli da za magisterij (5.godina kod nas) treba imati prosjek barem 3,9 :? Svi se čude kad im to kažem. I ja se čudim, jer su neki znali upisati magisterij s prosjekom 2 :lol: Mislim da to ovisi o konkurenciji u određenoj godini, jer oni mogu primiti najviše 100 studenata na magisterij. Ja ti to ništa ne kužim :oops: :lol:
    Ja ne bih uopće išla na taj magisterij, ali teško je dobiti posao bez toga.
    Kako mrzim kad mi kaže "niste pisali sve kako piše u knjizi". Tako i ovdje znaju reći :lol:
    Ma slavit ćemo i napit ćemo se :lol: :D
    Hehe baš tako, zaslužili smo da proslavimo, jer pročitala sam da si položio kolokvij :D Čestitam Miloše, bravo xcheer
    A kod mene je ovakvo stanje - Imala sam 2 pismena ovaj tjedan i ne znam još rezultate. Nažalost za jedan sam poprilično sigurna da ću pasti xcry :lol:
    Drugi mislim da sam dobro napisala, a treći sam danas imala usmeni i dobila 3 :D
    U ponedjeljak imam kolokvij. Ajme već sam preumorna xstars :lol:
    Ma što bude baš me briga, idem svejedno slaviti :mrgreen: :lol:
    Hahah ja sam već luda nakon 3 i pol godine :lol:
    Joj da stvarno je užasno kad je sve zbijeno u nekoliko nedjelja. Kod mene inače nije tako za vrijeme kolokvija, osim kad su ispitni rokovi. Ali ja sam "pametna" zamolila profesore da položim ispite ranije, jer sam mislila ići u L.A., ali moram prije toga položiti ispite jer moj mutavi faks ne želi priznati američki sustav :lol: Oni kao imaju puno drugačije predmete nego mi :confused: Tako da ako ne položim 3 ispita i jedan kolokvij ovaj tjedan ne mogu nigdje ići, a ako odem onda padam godinu. A nije mi baš u interesu da padnem godinu, jer ovo mi je 4 godina :lol:
    Miloše razumijem kako ti je xkiss Ja sanjam i ispite i profesore, nisam normalna više. Baš mi mama danas kaže pa ti ćeš skroz poludit od tog faksa, nekako si sva zbunjena ovih dana i pričaš sama sa sobom dok spavaš :lol:
    Ma ja sam sigurna da ćeš ti to sve položiti i onda ako i ja položim možemo slaviti :D
    Thank you in advance ( that's for accepting my request ) :D
    you may ignore of course but im optimistic
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top Bottom