Contact us
strajker
Reaction score
255

Profile posts Latest activity Postings About

  • Kezedben egy toll van
    Utolsó könvyét írja
    Ebben a rövidke világban
    Minden amit megélsz, jutalom
    You have literally just said "Stop #Ewigkeit, #Ewigkeit :K" according to NSC Dictionary @Salmon
    Ne znam gdje je Matt (on je glavni oko reklama), ali pogledat ću :/ ali nemoj davati svoje podatke drugoj stranici
    Yea pogledao sam! Odlično je bilo! Iako ne znam kako da se osjećam za novi plot sa Zombie homeland... nadao sam se da će izbjeći taj kliše plot
    I predviđam za nedjelju:
    ABC:
    OUAT 1.5
    The Family 1.3
    Quantico 1.2

    CBS:
    Madam Secretary 1.1
    The Good Wife 1.0
    CSI:Cyber 0.9

    NBC:
    Dateline 1.1

    FOX:
    Bordertown 0.6
    Bob's Burgers 1.0
    The Simpsons 1.4
    The Guide to Surviving Life 0.8
    Family Guy 1.3
    The Last Man On Earth 1.2


    Mislim da je Dr. Ken upravo osigurao novu sezonu ako LMS dobije novu sezonu (i još znaš kakav je Sony s vlastitim serijama :lol:)
    Sleepy Hollow je u ovom trenutku toss-up
    Once Upon a Time - Renewed for a 6th Season :eek:

    Ako ABC rano daje nove sezone, mislim da uskoro slijede nove sezone za TGIT & komedije koje idu srijedom
    ugh sorry bio sam dosta zauzet zadnjih tjedana, probat ću se ovaj tjedan pojaviti! Budem ti u NF-u glasao ako ti išta znače WL glasovi.
    Malo kasnim s iZombie, mislim da zadnje tri epizode nisam pogledao, ali definitivno planiram.
    Paul Lee Resigns as ABC’s Head of Entertainment :eek:

    Novu šeficu podržava Shonda, sad će ABC postati Shondaland network :lol:
    Tužno, ali očekivano. Kad ne pokazuju ono šta nas zanima, nego nove onako "eeeeh" zaplete i stvari koje niš zanimljivo ne pridodaju cijelom MCU. oh well...
    Sleepy Hollow 0.9, nije užasno s obzirom na petak :eek: ako ne padne ispod 0.8, mogu vidjeti novu sezonu
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top Bottom