Contact us
Jukica
Reaction score
41

Profile posts Latest activity Postings About

  • Ej ej, evo upravo si tražim pjesmu za NSC. Nemam baš inspiraciju :lol: I da, i dalje sam u #timGreška i nadam se da ju šalješ :mrgreen:
    Kak si ti? Jesi dobro provela praznike?

    I hvala hvala hvala za WV smajlić :D
    Yep, ne bi trebao postojati drugi razlog zašto poslati pjesmu.

    Hvala, Sretan Uskrs i tebi!
    ah zaboravio sam da je Luminize hr grupa duh. Ova pjesma će vjerojatno super proći s ex-yu i turskom publikom, ali ne znam baš za ostale.
    Oh ne sjećam se kad si zadnji put slala neku ex-yu pjesmu. Imaš neke opcije na umu?
    As was yours my dear - happy to be able to trade :10: with you again! ;)

    Have so many awesome songs I want to send to NSC, and I'm just trying to figure out which ones will stand the test of time that I could maybe hold back until I'm in the main roster again... :lol:
    Hey Juki! Not much, it's a bank holiday weekend here so we all get Friday and Monday as holiday days as well as today and tomorrow so I'm fully relaxed and chilled!

    Congrats on the NSC and AATW results - I'm delighted that Murat Boz was enjoyed by so many, top 5 was way beyond my expectations! xlove
    GREŠKAAAAAAA!!!!!!!!! I ja sam razmišljao o tome, ako bi me jednom puknulo da izađem iz svoje pot F comfort zone :lol: Ali ozbiljno, pjesma je odlična!

    Evo ti još jedan prijedlog: https://www.youtube.com/watch?v=l1GgyzCyJ6Y :mrgreen:
    Ali svakako je i Moje zlato apsolutni hit.
    Slatke muke 8-)
    No svakako Greška >>>>>>>>>>> sve ostalo :D
    Iskreno, nemam pojma što bih ti predložio hh Šteta što nisi Uno Momento sačuvala za PQ :p
    Hmm na koje 2. mjesto s NF-a misliš?
    Ej ej! Da, iskoristi tu šansu sad - ex-Yu is always a good idea! :) Inače, skoro sam ti dao 12 bodova za Elisu jer mi ta pjesma budi ugodna sjećanja na neke trenutke u posljednjih mjesec i pol dana, ali sam ipak dao 6 jer sam uspio savladati emocije i glasao sam glavom :lol:
    Crazy Ex-Girlfriend ............... 0.212 ... (0.240 ... 0.185)
    Jane the Virgin ..................... 0.302 ... (0.307 ... 0.297)

    :eek: super brojevi
    Legends of Tomorrow ...... 0.744 ... (0.737 ... 0.752)
    The 100 .............. 0.428 ... (0.479 ... 0.378)
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top Bottom