Contact us
strajker
Reaction score
255

Profile posts Latest activity Postings About

  • Predviđam CW

    1. The Flash 1.39
    2. Arrow 1.02
    3. DC's Legends of Tomorrow 0.91
    4. Supernatural 0.70
    5. iZombie 0.56
    6. The 100 0.53
    7. The Vampire Diaries 0.50
    8. Jane the Virgin 0.37
    9. The Originals 0.35
    10. Reign 0.33
    11. Crazy Ex-Girlfriend 0.28

    Containment predviđam:
    Monday 8pm: 0.5 0.4 0.4 0.3
    Tuesday 9pm: 0.7 0.5 0.5 0.4
    Friday 8pm: 0.4 0.3 0.3 0.3
    LOT 0.9/0.9
    The 100 0.6/0.5

    Mislim da je TBBT malo utjecao na LOT :/ i Arrow je dobio season low kad je išao protiv Empire finala
    Shades of Blue će otići fractional sljedeći tjedan protiv HTGAWM, sad ćemo vidjeti koliko će TGIT utjecati na CW (hm) mislim da će The 100 pasti malo (u nezaokruženim ratinzima, vjerojatno i 0.5) jer čitam da je The 100 dosta jak u W25-54

    Predviđam za ABC sljedeći tjedan:
    Grey's Anatomy 3.1
    Scandal 2.9
    How To Get Away With Murder 2.6
    Za utorak (trenutno):

    Renewed: FOTB, The Flash, New Girl, Hollywood Game Night (cheap filler i ok rating), iZombie, Brooklyn Nine-Nine, iZombie, Chicago Med, Chicago Fire, What Would You Do? (koji će vjerojatno vratiti ljetom)

    Cancelled: Grandfathered, The Grinder (iako imam filing da će FOX obnoviti jednu od novih komedija), The Muppets, Agent Carter
    Za ponedjeljak se slažem, mislim da će LOT repriza dobiti 0.6 / 0.7

    Rekla bih LOT 1.0 ili 1.1, The 100 0.6 za 2. epizodu (ali ostatak sezone će plesati oko 0.5 / 0.6)

    TVD je prenisko, mislim da neće dobiti 0.4 do proljeća (i HOD & Reign nisu loše prošli petkom u 8pm), The Originals će sigurno uskoro dobiti 0.3

    Beeej, idem spavati xwave
    Da komentiram danas:
    LOT 1.2, mislila sam da će više imati s obzirom na to koliko se pisalo o seriji :eek: bit će adjusted up jer su završili u 9:02
    The 100 0.7 i half-hours 0.8/0.6, čekam rating na 2-3 znamenke, ali mislim da će ostati na 0.7 (iako je bio overrun)
    Predviđam za sljedeći tjedan:
    LOT 1.0
    The 100 0.6

    Life in Pieces je upravo osigurao 2. sezonu, Angel From Hell će biti otkazan ... CBS je trebao staviti 2 Broke Girls nakon TBBT-a (u 2. sezoni dobivali 3.5+, čak i 4s nakon TBBT reprize), mislim da bi 2BG bio za bar 0.4 - 0.6 više nego LIP
    The Blacklist standardno, mogu vidjeti 2. sezonu za Shades of Blue ako ne padne previše sljedećih tjedana (pogotovo kad se HTGAWM vrati)
    Hej!! Još sutra imam jedan! Budem na Skypu ovaj vikend, pogledao sam iZombie sve šta ima do sada!
    Mislim da će iZombie vjerojatno ići bez pauza do kraja sezone i da će ići bez The Flash lead-ina 2-3 puta i mislim da će Reign na ljeto, a da će Whose Line krenuti ponedjeljkom u 4. mjesecu i ostati tu do kraja ljeta

    I mislim da će LOT vjerojatno u početku biti jači (mid-1s), ali da će na kraju biti jači od Arrowa i slabiji od The Flasha. Problem bi mogla biti jesen kad krene football :/ pa možda će na jesen biti malo niže s jačim DVR-om

    The 100 nešto jače za premijeru (vjerojatno 0.7 kao iZombie) i onda većinu sezone oko 0.5 - 0.6
    Crazy Ex-Girlfriend dodatne epizode? :eek:

    THURSDAY, JANUARY 21
    8:00-9:00pm DC’S LEGENDS OF TOMORROW (Series Premiere)
    9:00-10:00pm THE 100 (Season Premiere)

    FRIDAY, JANUARY 29
    8:00-9:00pm THE VAMPIRE DIARIES (New Night)
    9:00-10:00pm THE ORIGINALS (New Night)

    Mislim da su svi očekivali za četvrtak :lol:

    Nagađam da će Containment krenuti u 3. mjesecu umjesto iZombie i ne bih se iznenadila da stave Whose Line Is It Anyway ponedjeljkom

    Mislim da će LOT krenuti s 1.4 - 1.6, vjerojatno će The Flash i Arrow skočiti za 0.2 - 0.3 (bar privremeno), The 100 je teško predvidjeti (hm) ovisi o tome koliko je ljudi pogledalo naknadno sezonu
    Ne smiješ slati pjesme s ESC-a i povezanih natječaja i ne smiješ slat pjesme iz prethodnog Genres spinoff-a. To je sve, IDK zašto bi trebao posebno pravila tražiti. Na Skype-u sam btw, pa kad postaviš javi se.
    Ako misliš na ono [DELETED] gdje piše onda zato jer su linkovi za slike prestali raditi i sve je izgledalo užas. Mislio sam popraviti ali sam skužio da nemam sve grafike spremljene više, pa sam izbrisao. Zašto gledaš to uopće, jel ti treba neš od tamo?
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top Bottom