Contact us
Milos-BC
Reaction score
1,506

Profile posts Latest activity Postings About

  • Kod nas je opsta ludnica i dalje :lol: I dalje se ne smiruju tenzije.......

    Pricacu ti sve, a i odgovoricu ti na poruku danas ili sutra..........poslacu ti i snimke da vidis kako to izgleda! Poceli su da ih brisu ali sreca pa ima ko ponovo postavlja.

    Ovo je jedno neverovatno zlo i bezakonje, podhitno mora da se tiranin skine na izborima! Nisu ni ovi drugi zlatni (znamo kakvi su svi politicari), ali ovo..........ovo je iskonsko zlo. Ako Vucic i njegovi jos ostanu na vlasti, Srbija ima da zavrsi u sedmom krugu pakla.
    Nemoj dozvoliti da te iskorištavaju! Briga te! Možeš radije pisati izvještaje o Super Mariju ma da nemaš ništa i opet ćeš nešto zaraditi. Odradio si godinu dana, stekao iskustvo, mogli su skužiti koliko im vrijediš da bi te cijenili. Ali da im sada volontiraš, nemoj!

    Ma francuska salata! haahhahaha Ali mi još stavljamo i šunkuu! :mrgreen:
    Zvalii su te da volontiraš??? Pa nemoj ići ako je tako!

    Inače, skroz sam u priprema oko Božića: kolači, francuska, bor, kuća...sve, sve, baš sve!!
    Zvali me da se vratim posao. Od 4. opet radim :lol: Ovo je sad kao ugovor o volontiranju. Ne znam koliko ce ovo da traje.....taman se naviknes da ne radis i BUM ajde nazad :lol: Huh, sto kazu valjda je dobro.

    Ceo cirkus je ispao sa tim inace, pa ovo dodje kao neka kompenzacija.
    Ijaoooo xrunhug xheart xheart xheart xheart

    Da mi brzo ozdravis xkiss xheart xheart xheart xheart Nemoj da ides nigde dok se ne oporavis xrunhug xheart xheart Saljem poljupce mojoj dusici, da mi se sto pre oporavi xkiss xheart xheart xheart xheart

    Jao, da znas kakva je smejurija sad dalje ispala sa poslom..........ovo ima samo na Balkanu i nigde vise! :lol:
    Baš mi je drago da si konačno slobodan! Ne žali ni za čim! Jedino što te može vezati su ljudi...s kojima ćeš uvijek ostati u dobre ako zaista to želiš! xcheer
    Heej :)

    Grozna sam, ne stižem odgovarati na poruke :(...nekima dugujem i po 4 odgovora xrollinglol Stvarno ću nastojati sutra! Je li ti majka bolje? Tj. je li ide na bolje??
    Kako si, koliko još trebaš izdržati?
    Uhhh, najbitnije da nije ništa stranšoo! Kakva je dijagnoza na kraju?? Pošalji na PM. :) Slobodna sam za vikend tako da ću ti odgovoriti, ali ovim zadnjim visitorima si me stvarno prepao. Huh, ako i nije najbolje već će uz terapiju i pažnju ići na najbolje. Samo da nije nešto grozno. :)
    Jedva cekam! xcheer Pogotovo ovako za vikend (najzad da dodje!) xcheer


    Da, shvatio sam posle da je taj show :oops: Vec mi bio kraj radnog vremena pa mi mozak radi usporeno :lol:
    xheart Stvarno ću pisati večeras, moram! xcheer

    Ma za BNQS, uvijek bude veliki results show, a nije lako pripremiti i novi...pogotovo recap...
    Ejj, bila sam na mini putovanju do Zagreba, ali sad sam se vratila. Sve ću odgovoriti večeras/sutra!
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top Bottom