Contact us

EX-YU topic (zajednička tema)

LakZaNokte

Well-known member
Joined
March 8, 2011
Posts
8,882
Dap, ne brinem se toliko za Meksiko. Njihov vratar je već odradio svoju utakmicu života. :twisted:
mah, na to ne treba sad računat jer ne bumo znali ko je u grupi b 1. a ko 2. tj znat će se kad će već bit kasno prilagodit igru (zato i mislim da brazil neće niš kalkulirat jer i ovak nisu baš niš napravili; da remiziraju sa kamerunom žive bi ih pojeli tam :?)
 

SRBIJA

Banned
Joined
March 3, 2013
Posts
4,459
Ja nisam gledao početak meča ali sad čitam da im je poništen čist gol :( Onda me i ne čudi pošto to ubije u pojam. :? Valjda će Hrvatska imati više sreće sutra :)
 

Tinchey

Well-known member
Joined
March 6, 2011
Posts
15,049
Location
Zagreb
BsKr1dFIcAAoRiF.jpg:large
 

SRBIJA

Banned
Joined
March 3, 2013
Posts
4,459
Od kandidata koji su se ove godine prijavili za studije na Filozofskom fakultetu u Beogradu, na testu opšte informisanosti očekivalo se da znaju koliko poglavlja ima u pregovorima Srbije i EU, kako izgledaju određeni šahovski potezi, ali i šta su mimezis i bušido. Rešite test i proverite možete li bolje od najboljeg brucoša, koji je od maksimalnih 30 osvojio 23 poena.

Blic Online | 1.309 ljudi je odgovaralo na ovih 30 pitanja. Niko nije imao vise od 23 boda, mozete li vi bolje?


Kolika je vrednost izraza log(e) (sin²α+cos²α):

Jesteeee
 

Tinchey

Well-known member
Joined
March 6, 2011
Posts
15,049
Location
Zagreb
Kakve gluposti, ako su to pitanja opće kulture onda 70% svjetskog stanovništva ne može upisati fakultet. :'D
 

Scooby

Well-known member
Joined
October 1, 2009
Posts
8,399
Location
Moon
Od gaćica i seski biznismena do Majke Tereze :lol:
samo da na kraju ne ispadne kad se predomisli

tri sam noći rovila, manastir oborila, nije to za mene, šteta 'vake žene
 

Scooby

Well-known member
Joined
October 1, 2009
Posts
8,399
Location
Moon
Ladno nas ispališe Slovenci i Makedonci ccccc :lol:
 

aletem

Well-known member
Joined
October 1, 2009
Posts
6,620
Location
Canada
Zena je kralj!!! :lol: xrofl
 
Top Bottom