Contact us

Μιλάμε Ελληνικά - It's all Greek to me!

lilka

Well-known member
Joined
February 20, 2011
Posts
3,851
Location
Athens, Greece
Δεν πειράζει, έφτασα στον προορισμό μου και γύρισα κιόλας. :D
Προφανώς δεν υπάρχει τίποτα εκτός από το Limassol Express το οποίο συνδέει τα δύο αεροδρόμια.
Μάλλον ξέρεις για ποιο λόγο ήρθα... :ROFLMAO:
 

Nicholas123

Well-known member
Joined
February 7, 2013
Posts
8,567
Location
Athens & Kordavian Islands
Δεν πειράζει, έφτασα στον προορισμό μου και γύρισα κιόλας. :D
Προφανώς δεν υπάρχει τίποτα εκτός από το Limassol Express το οποίο συνδέει τα δύο αεροδρόμια.
Μάλλον ξέρεις για ποιο λόγο ήρθα... :ROFLMAO:

Αχ, πρέπει να είδες και την Παολάρα. Ήταν εκεί κι εκείνη και σε κάποια στιγμή ανέβηκε και τραγούδησε με την Απόλυτη, σωστά; :mrgreen:
 

lilka

Well-known member
Joined
February 20, 2011
Posts
3,851
Location
Athens, Greece
Η Παολάρα όντως είναι Παολάρα, η μεγαλύτερη έκπληξη της βραδιάς, και το λέω χωρίς ίχνος ειρωνείας. Δεν είχα ιδέα ότι είναι τόσο καλή και ότι έχει φωνάρα. Ηταν και ο Αργυρός, η Παπαρίζου, η Γαρμπή και η Λία,η αδερφή της Αννας.
 

lilka

Well-known member
Joined
February 20, 2011
Posts
3,851
Location
Athens, Greece
WHeLgVnvIzOOCL8_1699552134.jpg

Κάπως, κάπου, κάποτε, συναντιόμαστε (ξανά) εμείς... :cool:xmetal
@Nicholas123
 

lilka

Well-known member
Joined
February 20, 2011
Posts
3,851
Location
Athens, Greece
Εγώ πού κολλάω; :ROFLMAO:
 

lilka

Well-known member
Joined
February 20, 2011
Posts
3,851
Location
Athens, Greece
Πάμε για νίκη!
Α ρε Ελλαδάρα, τι έβγαλες! xheart
 

lilka

Well-known member
Joined
February 20, 2011
Posts
3,851
Location
Athens, Greece
Εσύ το είχες ακούσει και πριν βγει επίσημα; Σε θυμάμαι με το ΤΑ ΤΑ ΤΑ πριν τις 21:00... :unsure:
 

Nicholas123

Well-known member
Joined
February 7, 2013
Posts
8,567
Location
Athens & Kordavian Islands
Εσύ το είχες ακούσει και πριν βγει επίσημα; Σε θυμάμαι με το ΤΑ ΤΑ ΤΑ πριν τις 21:00... :unsure:

Είχα ακούσει ένα κακης ποιότητας demo.

Εντάξει, φέτος ό,τι και να γίνει ως προς το αποτέλεσμα, θα διασκεδάσουμε, θα χορέψουμε και θα κάνουμε και λίγη πλάκα. Λέμε "όχι" στον καθωσπρεπισμό. Στην Ελλάδα γίνεται χαμός. Οι μισοί το λατρεύουν, οι άλλοι μισοί το μισούν. Το σχολιάζουν οι πάντες, όμως!
Είμαι πολύ ευχαριστημένος από τη συμμετοχή μας και έχω εμπιστοσύνη στην ομάδα που θα επιμεληθεί την εμφάνιση της Μαρίνας στη σκηνή. Μακάρι να πάει καλά, γιατί το αξίζει.


Υ.Γ. Η μεγαλύτερή μου ευχαρίστηση είναι που με το κομμάτι αυτό εκνευρίσαμε τα ακροδεξιά απόβλητα, που έχουν λυσάξει να βρίζουν στα σόσιαλ μίντια. Τους ενοχλεί που η Μαρίνα είναι μισή Σουδανή και ισχυρίζονται ότι αυτό που παρουσιάζει δεν είναι Ελλάδα και πως μας χλευάζει και πως απεικονίζει την Αθήνα ως Ισλαμαμπάντ. Χαχαχα, γελάω. Λες και ζούμε σε άλλη χώρα. Αυτό είναι η Ελλάδα. Αυτό το "χάος", μουσικά και πολιτισμικά εν γένει. Με όλα τα γοητευτικά και άσχημα στοιχεία. Εθνικ, τραπ, ποπ, κόντρες με αμάξια, καγκουριές, κιτς φολκλόρ και πολλά άλλα.
 

ESC Athens

Active member
Joined
February 19, 2024
Posts
62
Μόνο εμένα η κοπέλα από τους Ladavina μου θυμίζει κάπως την Αναστασία εμφανισιακά;
 

lilka

Well-known member
Joined
February 20, 2011
Posts
3,851
Location
Athens, Greece
Ναι! Ομορφες και οι 2.
 

lilka

Well-known member
Joined
February 20, 2011
Posts
3,851
Location
Athens, Greece
...
 
Last edited:
Top Bottom