Contact us
ESCREGION
Reaction score
179

Profile posts Latest activity Postings About

  • άσε, το βρηκα και το ακουψ ω ηδη. Hvala ne στο πιο οριενταλ μου κανει, λολ
    Στειλε λινκ με το Ισραηλ ρε συ

    Ποτε διερρευσε?

    εχει φουλαρει το ινμποξ σου βασικα
    Τουλάχιστον φαίνεται (κι ελπίζω δλδ) ότι οι καλιτέχνες δούλεψαν με συνέπεια κι υπευθυνότητα, εν αντιθέσει με την ΕΡΤ. Οψόμεθα....
    Hype. hype, hype!!!! #Thessaloniki2019

    Νταξ, υπερβάλλω, αλλά μετά από τόσο δράμα, μακάρι ν' ακούσουμε 3 καλά τραγούδια! xcheer
    Έστειλες Μάντισσα, ε; Καλά έκανες γιατί ήδη τη στέλνουν και σε άλλους διαγωνισμούς. πχ στον αντίστοιχο διαγωνισμό με τον δικό σου στο άλλο φόρουμ, ο Έλληνας αυτό έστειλε για τον Ιούλοιο. Οπότε σε λίγο θα είναι overplayed για τους περισσότερους!
    ESCREGION has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.

    Το ινμποξ πάλι φράκαρε από προσωπικά μηνύματα! :mrgreen:
    Hello!!! Μην ξεχάσεις να ψηφίσεις στον τελικό της WV, το DDL είναι στις 31 Μαρτίου. http://escunited.com/forum/threads/16056-WV-%C4%B0STANBUL-76%E2%88%99-B%C3%9CY%C3%9CK-F%C4%B0NAL-%E2%88%99DDL-31-MARCH-23-59

    Επίσης, ζήτα από τον Trece να σε κάνει ιδιοκτήτη του thread της Κεντρικής Μακεδονίας, ώστε να μπορείς να τροποποιείς τον τίτλο του, όπως και το πρώτο post.

    Regards!!!
    Φίλε μου δεν έκατσα πολύ, γιατί ήταν overcrowdy, και ήταν ΚΑΙ τα κανάλια... Λογικά θα τραγούδησε, ήταν το stage του bar έτοιμο (γενικά κάνουν λάιβ εκεί). Υπομονή, θα δούμε βίντεο από το infe νομίζω... ή έστω κάποιο ερασιτεχνικό από κάποιον που τράβηξε με κινητό.
    Χαίρομαι που βρήκα κι άλλον Έλληνα και δη πατριώτη εδώ!!! :D
    Μη μου πεις ότι είσαι Πατρινός. Κι εγώ από Πάτρα είμαι. xcheers

    Κοίτα, δεν ξέρω αν θα καταφέρω να είμαι εκεί από την αρχή,πράγμα που σημαίνει ότι αν φτάσω αργά μπορεί να βρω τόσο κόσμο που να μην καταφέρω να μπω μέσα. Αλλά αν τα καταφέρω μπορεί να τραβήξω κανένα βίντεο...
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top Bottom