Contact us
lilka
Reaction score
731

Profile posts Latest activity Postings About

  • lilka
    lilka
    lilka
    Θα ακούσω και εγώ για 1η φορά το Everything ζωντανά, στις επετειακές συναυλίες xcry
    Εν τω μεταξύ, αν μου έλεγε κανείς το 2006 ότι μετά από 17 χρόνια η Άννα Βίσση θα μου πατούσε λαικ στο Ίνσταγκραμ σε μια απλή δημοσίευση για την πόλη μου, θα τον πήγαινα επειγόντως σε τρελοκομείο :ROFLMAO:
    lilka
    2mlyo1d.png


    Έχει γεράσει πάρα πολύ ο Καρβέλας. :eek: Έγινε viral η συγκεκριμένη φωτογραφία, όπως καταλαβαίνεις (είναι παρμένη από έναν αγώνα που πήγε να δει προχθές) και σοκαρίστικα όταν τον είδα. :eek: Ο πανδαμάτωρ χρόνος, που λένε και οι αρχαίοι. :p
    lilka
    lilka
    Οσο για την Αννούλα, εννοούσα σε άλλη φωτο από τον αγώνα.
    Για τα μποτοξ το είπα για πλάκα, καθόλου υποτιμητικά - ξέρω ότι κάνει, αλλά δεν φαίνεται πολύ, δεν της χαλάει το πρόσωπο όπως σε πολλές άλλες...
    Nicholas123
    Nicholas123
    Μ' αρέσει που επανήλθες με διευκρινιστικό post, ώστε να μην αφήσεις καμιά "σκιά" σχετικά με την Αννούλα, ότι δλδ έγραψες έστω και κάτι αρνητικό γι' αυτήν. χιχι.
    lilka
    lilka
    Αφού ανθρώπινα είναι όλα αυτά, όχι αρνητικά! Συνεχίζει να είναι το είδωλο μου στη μουσική αλλά είναι και γενικά πολύ κομψή γυναίκα. Παράδειγμα προς μίμηση για τις συνομήλικες της αλλά και για 30άρες σαν εμένα. Για να δούμε πως θα καταντήσει η Φουρεϊρα στα 65…
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top Bottom